22:30 / E Martë, 13 Gusht 2019

Barça për transferimin e Neymar po sfidohet ndërsa ai po relaksohet

Pasi mori pjesë në koncertin Paula Fernandes mbrëmë në Algarve, sulmuesi sot ka kaluar kohën me babanë e tij dhe disa miq.

Duke përfituar nga dita e pushimit në PSG, Neymar po bënë pushime në vende mjaftë të bukura.

Mbrëmë ai mori pjesë në koncertin e këngëtares braziliane Paula Fernandes në Olhao , e cili ndau imazhe me brazilianin para shfaqjes së tij dhe në skenë, transmeton Indeksonline.

Neymar dhe Paula Fernandes kaluan një kohë të mirë së bashku në Portugali.

E ndërsa sot po negociohej për transferimin e tij tek Barça ai po lundronte me anije së bashku me babanë e tij dhe disa miq, në një nga plazhet spektakolare./Indeksonline/.