22:25 / E Martë, 28 Nëntor 2023 / C E

Barcelona përmbys shifrat, shënon Joao Felix

Barcelona ka arritur të përmbysë shifrat ndaj Portos në pjesën e dytë.

Në minutën e 56’, Joao Cancelo ka asistuar për Joao Felix dhe sulmuesi portugez ka ndëshkuar Porton.