17:16 / E Mërkurë, 20 Tetor 2021 / AD

Bashkëpunimi befasues/ Noizy e Mozzik bashkojnë forcat, së shpejti publikojnë këngën e re

Një bashkëpunim ‘befasi’ do të publikohet së shpejti.

Kësaj radhe janë bashkuar dy artistë të fuqishëm për të sjellë një super projekt, shkruan Indeksonline.

Burime të Indeksonline mësojnë së dyshja kanë përgatitur këngën dhe që së shpejti do të publikohet.

Ata po trullosin fansat me postimet në Instastory, ku bën njoftimin që do të hyn ‘Live’ në Instagram në ora 15:00.

No description available.

Pastaj bën një ‘ndryshim’ të vogël duke thënë se do të kyçen duke filluar nga ora 20:00, ku pritet ta konfirmojnë bashkëpunimin e tyre.

Epo, edhe ne jemi duke pritur me padurim lansimin e këtij projekti, i cili padyshim do të shndërrohet në hit./Indeksonline/