12:46 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

Bashkëshortja e Lumi B-së unike dhe e veçantë, sot po shkëlqen

Bashkëshortja e reperit të njohur, Lumi B, njihet si një grua me shumë stil dhe çdo herë paraqitet e veçantë.

Miranda është goxha aktive në rrjetet sociale ku edhe sjell imazhe të ndryshme nga përditshmëria, shkruan Indeksonline.

 Me një stil të tillë elegant dhe tejet unik u shfaq edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj të Instagram-it.

“007”, ka shkruar Miranda në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Miranda dhe Lumi janë prindër të një djali./Indeksonline/