21:32 / E Shtunë, 27 Shkurt 2021 / G. T.

Basketbolli kosovar dhuron spektakël, Trepça mposht Ponte Prizrenin

Një prej ndeshjeve më dramatike të stinorit u zhvillua sot në Mitrovicë në përballjen mes Trepçës dhe Ponte Prizrenit.

Drama përfundoi me fitoren e ekipit vendas, i cili triumfoi pas dy vazhdimeve me rezultat 116-114, shkruan IndeksOnline

Edhe pas humbjes, Prizreni mbetët në pozitën e parë – kurse Trepça në pozitën e gjashtë.