16:21 / E Diele, 27 Shtator 2020

Bayern Munchen ende i lodhur nga ndeshja me Sevillën, Hoffenheimi po e mposhtë

Skuadra e Bayern Munchen duket se ende është e lodhur nga ndeshja me Sevillën.

Në ndeshjen e sotshme kundër Hoffenheim, bavarezët janë duke pësuar humbje 2:1, transmeton Indeksonline.

Pjesa e parë është tashmë ka përfunduar por Bayerni përveç posedimit, nuk po arrin ta merr në kontrollë ndeshjen.

Për Hoffenheimin shënuan: Dabbur dhe Bicakicic, kurse për Bayernin shënoj Joshua Kimmich. /Indeksonline/