22:45 / E Shtunë, 08 Gusht 2020

Bayerni po e “fundosë” Chelsean


Vjen edhe goli i katër në takimin e play-offit të Ligës së Kampionëve ndërmjet Bayernit dhe Chelsea.

Golin e katërt dhe të qetësisë për “bavarezët” e ka shënuar, Lewandowski në minutën e 84’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 4:1.