75 Mall Live Search
21:30 / E Diele, 23 Qershor 2024 / AR

Beatbox live në Alba Festival, si e “kallën” atmosferën Edona dhe Miloti në Zvicër

Edona e Milot Llalloshi kanë shënuar një tjetër sukses me koncertin e tyre spektakolar në Zvicër, saktësisht në “Alba Festival”.

Performanca e tyre ka hipnotizuar publikun të cilët ishin të shumtë në numër.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet se si kanë arritur që me performancën dhe me hitet e tyre të prekin zemrat e gjithëve.

“Alba Festival” është festivali më i madh shqiptar, që bashkon bashkëatdhetarët në diasporë./Indeksonline/