75 Mall Live Search
12:00 / E Shtunë, 10 Qershor 2023 / shkelqim osmanaj

Beatrix i uron vetes ditëlindjen: Vetja ime është personi me QR që njoh

Beatrix Ramosaj ka festuar ditëlindjen. Këngëtarja mbushi 29 vjeç dhe në ditën e saj të veçantë, Trixa i bëri një urim publik vetes.

Ajo ka postuar një foto me një fustan të kuq dhe një tortë në formë zemre.

“Vetë je njeriu me QR që e di! Të dua”, shkruan Beatrix.