10:03 / E Premte, 09 Qershor 2023 / B O

Beatrix sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Beatrix Ramosaj sot feston ditëlindjen. Këngëtarja kosovare që jeton në Tiranë ka mbushur 29 vite jetë.

Trixa që nga pjesëmarja në Big Brother nuk ka qenë aq aktive në muzikë.

Ajo kohëve të fundit më shumë po përkujdeset për dukjen dhe linjat trupore të saj./Indeksonline/