17:02 / E Hënë, 20 Maj 2019

Bebe Rexha e ‘dashuruar’ me profesionin: Është më shumë se muzikë

Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha ka arritur të jetë një prej këngëtareve më ta famshme shqiptare në botë.

Ajo njihet për talentin e saj, zërin dhe interpretimi, por sa shumë ajo është e lidhur pas profesioni të saj e ka treguar edhe në postimin e fundit, shkruan Indeksonline.

29 vjeçarja ka publikuar një foto në Instagram teksa ka përshkruar rendësin që ka muzika për të.

“Ndonjëherë është më shumë sesa thjesht muzikë. Ka të bëjë me diçka, duke qëndruar për diçka dhe duke përdorur platformën tuaj. Dje ishte një ditë e mirë, faleminderit “Hang Out Fest”.

 Ndryshe, Bebe së fundi mori pjesë në protestën e organizuar pro-abortit. /Indeksonline/