10:41 / E Hënë, 16 Maj 2022 / B O

Bebe Rexha publikon videon sapo del nga dushi

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore që me këngët e saj ka mundur të bëjë të njohur Shqipërinë në botë.

Ajo njihet për lakuriqësinë e saj dhe klipet e nxehta që realizon, teksa shumë fansa e krahasojnë me Kylie Jenner përsa i përket formave trupore.

Së fundmi, Rexha është bërë shumë aktive në rrjetin social TikTok dhe poston shpesh video të reja për ndjekësit.

Në videon më të re ajo i ka lënë këta të fundit të shokuar, pasi ka postuar pamje pasi ka dalë nga dushi.

Këngëtarja ka përdorur një këngë virale në TikTok që thotë: P*ssy tight, clean fresh… dhe pikërisht e ka përdorur këtë sound pasi ka dal e larë nga dushi. Fansat kanë shpërthyer në komente.

@beberexha

Lol

♬ original sound – flopera💨