12:38 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Befason Arsenal, shet yllin e skuadrës

Theo Walcott nuk e ka vendin e sigurte në Arsenal.

Sipas Times Gambling, Arsenali po mendon që ta shes sulmuesin anglez, Theo Walcott në janar  përcjell Express.

Walcott nuk është duke treguar paraqitje të mira deri më tani këtë sezon, kështu që Wenger po mendon ta largoj.

Interesim për ta transferuar reprezentuesin e Anglisë kanë shfaqur, Crystal Palace, West Ham, Everton dhe Southampton. /Express