17:27 / E Martë, 02 Mars 2021 / A.D

Bëjeni këtë dhuratë për të vërtetuar nëse e keni femrën e duhur në krahë!

Nëse jeni në mëdyshje se çfarë do t’i dhuroni të dashurës tuaj për 8 mars, atëherë ka një ide për juve.

Një burrë ka dashur që të dëshmoi dashurinë që ka gruaja ndaj tij, duke i bërë një dhuratë interesante, transmeton Indeksonline.

Duke i bërë dhurata nga më të ndryshmet, ai vendosi edhe ta ‘frikësoi’ në mënyrë që të vërtetoi dashurinë e saj.

Ai ka një mesazh për të gjithë: Nëse edhe pas kësaj dhurate, e keni ende të dashurën, atëherë keni gjetur të duhurën.

Në videon me poshtë e keni pamjen e plotë, si dhe reagimin e tyre./Indeksonline/