17:01 / E Premte, 26 Tetor 2018 / indeksADMonline

Beli i Blerina Kllokoqit kaq i hollë, duket atraktive

Blerina Kllokoqi-Rugova është një nga dizajneret më të suksesshme shqiptare.

Ajo me krijimet, talentin dhe punën e saj të palodhshme ka arritur të kalojë dhe kufijtë, shkruan Indeksonline.


Përveç që është e suksesshme në profesionin e saj, ajo është edhe një femër me shije e sharm.

Madje Blerina në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj Instagram, duket veç me stil edhe tejet atraktive. Teksa bie në sy beli i saj i hollë./Indeksonline/