13:06 / E Mërkurë, 22 Maj 2019

Bella Hadid ekspozon linjat më shumë se që duhet

Bella Hadid është njëra ndër modelet më të famshme në botë, dhe njëkohësisht ndër më të kërkuarat.

Hadid, së fundmi ka ekspozuar asetet e saj derisa është dukur shumë seksi- shkruan Indeksonline.

Modelja në fjalë duket se po shijon rrezet e diellit si mos më mirë, duke bërë qejf në plazh. /Indeksonline/