19:30 / E Hënë, 02 Dhjetor 2019

Bella Hadid shfaqet shumë më ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim

Modelja amerikane, Bella Hadid ka postuar fotografi në profilin e saj në instagram ku shihet më ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim.

Në këto foto Hadid duket se është në një aeroplan dhe po ashtu është e veshur e gjitha me të bardha mirëpo edhe pse nuk e ka ekspozuar trupin me veshje provokative ajo prap duket magjepse.

Modelja 23 vjeçare ka mjaftë shumë fansa dhe po ashtu cilësohet si një nga femrat më të bukura./Indeksonline/.