20:04 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / G. T.

Berisha dhe Zeneli, yjet e Kosovës startojnë në ndeshjen Nantes-Reims

Dyshja e Kosovës, Arbër Zeneli dhe Valon Berisha do të startojnë nga minuta e parë në ndeshjen Nantes-Reims.

Takimi mes Nantes dhe Reims e vlefshme për xhiron e 28-të të Ligue 1 në Francë nis nga ora 21:00 dhe dyshja e Kombëtares së Kosovës do të luajnë nga minuta e parë, shkruan IndeksOnline.

Formacioni i Reims: