11:04 / E Enjte, 03 Dhjetor 2020 / Ensar Ramadani

Berisha kandidat për lojtarin e javës në Ligën e Kampionëve, këtu mund ta votoni

Mergim Berisha po bën paraqitje shumë të mira me skuadrën e Salzburgut.

Sulmuesi kosovar ka shënuar dy gola në fitoren e austriakëve me rezultat 1-3 në ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Kështu, Mergim Berisha është kandidat për t’u zgjedhur lojtari i javës në Ligën e Kampionëve.

Por fillimisht sulmuesi i Salzburgut duhet ta mposhtë Lukakun, Kahvecin dhe Giroudin që janë në garë me të.

Kliko këtu për të votuar për Mergim Berishën. /IndeksOnline/