08:36 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bes Kallaku do t’iu shkrij së qeshuri, ja si e thërret këngëtaren e njohur

Bes Kallaku është një nga figurat më të dashura shqiptare. Me batutat dhe humorin e tij, aktori shqiptar i ka falur shumë role të dashura audiencës, shkruan Indeksonline.

Besi i cili përveç për profesionin e tij njihet edhe për afërsinë e madhe që ka me këngëtaret e estradës, pasi që edhe ai vet përmes disa projekteve ka tentuar t’i futet kësaj industrie.

Së fundmi Besi ka postuar një fotografi me këngëtaren kosovare Fifi e cila po krijon karrierë në Tiranë, ndërsa aktori ka shkruar: Me këngëtaren WI-FI, apo e ka FI-FI?/Indeksonline/