11:26 / E Mërkurë, 17 Gusht 2022 / B O

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Besian Mustafa po e shijon martesën me bukuroshen nga Istogu, Erolida Januzaj.

Çifti i ri së fundi ishte prezent në një dasëm duke marrë vëmendjen me dukjen e tyre.

Ish-ministri që tani është deputet i LDK-së në parlamentin e Kosovës është mjaft aktiv në angazhimet politike, dhe duket se ka një arsye të fuqishme që e motivon atë./Indeksonline/