15:05 / E Premte, 09 Qershor 2023 / B O

Besim Dinës i vdes nëna

Aktori dhe moderatori i njohur kosovar, Besim Dina ka marr sot lajmin më të hidhur të jetës.

Nëna e Besimit është ndarë sot nga jeta.

Indeksonline i shpreh ngushëllime moderatorit dhe familjes Dina.