20:25 / E Premte, 20 Prill 2018 / indeksADMonline

Bie komplet sistemi i Twitter

Twitter A�shtA� jashtA� funksionit pA�r pA�rdoruesit nA� mbarA� botA�n.

PA�rdorues nga Europa, Azia dhe SHBA-tA� kanA� raportuar probleme.

Kjo ka ndodhur vetem tre dite pasi u raportua per tA� njA�jta probleme, siq raporton Mashable, transmeton Indeksonline.

PA�rdoruesit e kanA� tA� pamundur tA� shohin publikimet e reja nA� faqe.

Temat: