12:48 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Big Mama dje festoi ditëlindjen, sot publikon dhuratat (Foto)

Big Mama është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e saj të 32-të.

Shumë adhurues dhe figura publike, harxhuan pak kohë për të uruar Big Mamën për ditëlindjen e saj transmeton Indeksonline.

Ajo sot ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka publikuar dhuratat dhe surprizat e marra nga adhuruesit e saj.

Ndryshe, kjo ditëlindjen Bigun e ka pritur me shumë kile më pak dhe sigurisht shumë më seksi./Indeksonline/