16:36 / E Mërkurë, 08 Dhjetor 2021 / AD

Big Mama përlotet në ‘Big Brother’

Pasi u bë banore në shtëpinë e famshme në Shqipëri, Big Mama duket se ka filluar të ndjejë mall për personat e zemrës.

Sot ajo foli me Pm dhe Monikën duke ua shpjeguar bisedën e fundit që pati me të ëmën, shkruan Indeksonline.

Kur e veta a të shkoj, me tha mem nigu mu jo. I thosha mundesh të më shohësh të martën dhe të premten, më thoshte nuk mund të të shoh unë ty”, tha mes lotësh Bigu./Indeksonline/