22:14 / E Mërkurë, 20 Qershor 2018

Bikinit që duhet t’i keni sivjet

Vera po vije dhe pushimet zakonisht shoqërohen me plazh për t’u freskuar në ditët e nxehta.

Sigurisht që një pjesë e rëndësishme e gardërobës së femrave janë edhe bikinit.

Më poshtë gjeni disa nga bikinit të cilat do jenë trendi sivjet./Indeksonline/

Mos i humb