18:19 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Bileta më e lirë për Euro 2020 – 4 euro, më e shtrenjta VIP – 100 euro

Sipas paralajmrimit të kryetarit i Federatës së Futbollit të Kosoës, Agim Ademi që çmimi i biletave për të parë ndeshjet e Kosovës në Euro 2020 do të rritet për 50%.

Biletat për Nations League kanë qenë 2 (veri dhe jug) 3 (lindje), 5 dhe 10 euro (perëndim) 100 euro bileta VIP.

Sipas këtij paralajmrimi i bie që bileta më e lirë do të jetë 4 euro dhe më e shtrenjta 100 euro, VIP.

4 (veri dhe jug) 6 (lindje), 10 dhe 20 euro (perëndim) dhe 100 euro bileta VIP.

Ndeshjen e parë Kosova do ta zhvilloj në Prishtinë kundër Bullgarisë në mars. /Indeksonline/