14:27 / E Shtunë, 27 Tetor 2018 / indeksADMonline

Blac Chyna blen shtëpi me një çmim marramendës

Blac Chyna po planifikon të zhvendoset në një shtëpi tejet luksoze të cilën e bleu me një çmim marramendës.

Ylli televiziv shpenzoj më shumë se 3 milionë dollarë për vilën që ndodhet në regjionin San Fernando të Los Angjelos, shkruan Indeksonline.

Shtëpia përfshinë një hapsirë të gjerë me rreth gjashtë dhoma gjumi, gjashtë banjo, dy dhoma për mysafirë dhe një bodrum vere.

Blac Chyna aktualisht është një nënë beqare e dy fëmijëve, njëri erdhi si rezultat i lidhjes me Rob Kardashian, ndërsa tjetrin nga martesa me reperin e njohur amerikan, Tyga./Indeksonline/

 

 

Temat: