15:31 / E Martë, 11 Shtator 2018 / indeksADMonline

Blac Chyna nuk kursen veshjen dy pesëshe për tu dukur seksi!

Blac Chyna është njëra nga personazhet që është bërë shumë e njohur sidomos nga lidhjet e dështuara të dashurisë.

Ajo të ënjtën është parë teksa po shëtiste në Woodland Hills në Los Angeles.

Turning heads: The 30-year-old television personality turned heads as she flaunted her curves in revealing leather co-ords

30 vjeçarja u pa shumë provokuese, veshur me kostumin dypjesësh me fund dhe xhaketë.

Ndryshe, Blac ishte në lidhje me Rob Kardashian, lidhje kjo që ia dha famën që e ka./Indeksonline/

Looking good: Blac Chyna ensured she stole the limelight on Tuesday, as she stepped out with a group of pals in Woodland Hills, Los AngelesGoing hell for leather: She completed her biker chic look with a matching orange leather jacket with heavy-duty zipsKiller footwear: Injecting an added dose of glamour into her ensemble, the mother-of-two boosted her frame with a killer pair of suede thigh-high boots

Temat: