17:01 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

‘Black Friday’ bllokon edhe Fushë Kosovën [Foto]

“Black Friday” apo e njohur ndryshe në shqip si “E premtja e zezë”, ka bërë që një pjesë e madhe e qendrave dhe marketeve kosovare t’i ulin cmimet “për toke”.Po ashtu e njëjta ka bllokuar edhe  komunikacionin rrugor.

Kështu, sipas një lexuesi të ‘Indeksonline’ mësojmë se prej rrethit të “Fushë Kosovës” e deri të ndërtesat e ‘Apollonis’ që njihen kështu në këtë vend është bllokuar për afër 40 minuta.

Më poshtë shikoni këto pamje: