22:48 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Blake Lively shfaqet me trupin perfekt por edhe rrobat super të shtrenjta (Foto)

Aktorja e njohur, Blake Lively është një nënë e lumtur e dy vajzave James dhe Ines dhe grua prej pesë vitesh e aktorit Ryan Reynolds.

Ajo është parë të enjten teksa po dilte të shijonte një natë largë obligimeve dhe fëmijëve, transmeton Indeksonline.

Amazing: Blake flashed the flesh in a backless pink jumper and green leopard print trousers in snaps of her look posted on Instagram

Blake dukej shumë seksi dhe po ashtu shumë me stil veshur me një xhemper ngjyrë rozë dhe një parë pantallona leopardi..

Having fun? Blake also shared a post with designer Ashley who was celebrating the launch of her window designs at Bergdorf Goodman

Kurse pantallonat e saj kushtojnë hiq më pak se 785 dollar dhe kombinuar me xhemperin prekin shumën deri në 1.000 dollar.

Nëna më seksi e vitit, apo jo?/Indeksonline/

Style queen: Blake Lively showed off her incredible figure on Thursday night, enjoying a 'mom's night out' at the launch of the Ashley Longshore window showcase in New York

Temat: