23:35 / E Enjte, 28 Dhjetor 2017

Blejmë vetura të Gjermanisë, Zvicrës, suedi, defekt TT

Çmimi: 7 780 EUR

Komuna: Klinë

Struktura e veturës:

Prodhuesi: Seri 3 / BMW

Modeli: 320

Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i përdorni apo keni me defekte bllokuar aksidentuar me çmime te mira prej 500 deri 5000euro

BLEJ VETURA PA DHE ME DOGAN

GOLF TOURAN AUDI OPEL BMW PASSAT RENAULT CITROEN MERCEDES

Dergo oferten tuaj ne viber?

Viber : 049300273 ose 049888028