20:28 / E Mërkurë, 01 Gusht 2018 / indeksADMonline

Blendi Fevziu publikon foto me të bijën (Foto)

Blendi Fevziu rrallë herë ka shfaqur në publik të bijën.

Por, edhe kur e ka bërë këtë, ai nuk ia ka shfaqur asaj komplet fytyrën, shkruan Indeksonline.

Njëlloj analisti ka vepruar edhe këtë herë.

Ai ka publikuar një fotografi me vogëlushen ku shihen një një supermarket teksa Blendi i rri afër dhe kujdeset për të.

Nga fotografitë e mëparshme kuptohet se gazetari ka lidhje të veçantë me të bijën dhe mundohet që të kalojë sa më shumë kohë me të./Indeksonline/