08:32 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Bleona iu thotë ‘mirëmëngjesi’ me këtë pozë seksi (Foto)

Bleona Qereti është kthyer pas në kohë.

Për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi të realizuar kohë më parë, shkruan Indeksonline.

Qereti ua ka kujtuar ndjekësve të saj se sa seksi dhe në formë që është. Ndryshe ka kohë që Bleona nuk ka realizuar ndonjë këngë për fansat e saj./Indeksonline/