10:50 / E Shtunë, 30 Qershor 2018 / indeksADMonline

Bleona konfrontohet me kameramanin në “Zonë e lirë”: Boll ma more gjoksin se le nam

Bleona Qereti ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit dhe shkaktoi tension, kur tentoi të largohej.

Kjo, pasi ajo nuk donte që përballë të kishte aktorin e humorit Rezart Veleshnja, i cili kishte imituar procesin e ngrirjes së vezëve nga këngëtarja.

Kur mezi u kthye në studio, Bleona duket se u nxeh keq me kameramanin.

Ajo i tha:

Ore, po kjo kamera, kush është ky. Boll ma more gjoksin se le nam”

Ndryshe nga herët e tjera, Bleona kishte zgjedhur që të vinte pa make up në emision.

Temat: