08:24 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nëna e Bleona Qereti me dedikim për njerëzit më të dashur te saj

Olti Qereti është nëna e këngëtares së njohur shqiptare, Bleona Qereti.

Personazhi në fjalë sot ka nisur ditën me një dedikim për dy njerëzit më të dashur të saj, që janë sigurisht e bija dhe bashkëshorti.

“E bekuar me ju të dy” ka shkruar ajo në imazhin e publikuar të Bleonës bashkë me të atin.

Ndryshe, Olti konsiderohet si një grua e bukur e cila ka trashëguar bukurinë e saj edhe tek e bija./Indeksonline/