23:00 / E Diele, 18 Gusht 2019

Bleona Qerreti thotë se nuk ka ngrënë ushqim qe një javë!

Ka kohë që Bleona Qereti nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, këngëtarja e njohur nga Shqipëria, nuk është se mungon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

“Unë nuk kam ngrënë që një javë por jam e fortë”, ka shkruar krahas videos të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, Bleona njihet për fizikun e saj seksi dhe bukurinë natyrale. /Indeksonline/