23:54 / E Enjte, 18 Gusht 2022 / MSH

Blerina Kllokoqi, si një zanë filmash

Dizejnerja e njohur shqiptare, Blerina Kllokoqi Rugova nuk mund të ketë nevojë për modele për brendin e saj.

Kjo pasi stilistja din t’i reklamojë në menyrë perfekte vet krijimet e saj.

Ajo ka pozuar së fundmi me një nga fustanet që ka krijuar në kuadër të koleksionit “BUKUR”, dhe po duket për mrekulli.

“Mashallah” ka shkruajtur ajo në fotografi dhe me të vërtetë duket për mashallah.