17:12 / E Premte, 01 Dhjetor 2023 / Gj. Sh

Blero ia thotë troç Bucit, “Unë t’i jap 200 mijë euro veç mos e tradhto grun”

Blero dhe Buci kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Në një moment, ka qenë Blero ai që i ka thënë Bucit që mund t’ia jap 200 mijë euro vetëm që ai të mos e tradhtoi gruan, përcjell Klankosova.tv.

“A ti bi 200 mijë euro veç mos e tradhto grun”, është shprehur Blero.