18:34 / E Martë, 02 Mars 2021 / A.D

Blero lanson këngën e re “Derën e ke qel”

Këngëtari kosovar Blero Muharremi sapo ka lansuar këngën e tij më të re.

“Derën e ke hap” titullohet kënga të cilën e ka sjellë vetëm me audio, shkruan Indeksonline.

Për muzikën është përkujdesur Blero dhe Chipsi, për tekstin Chipsi ndërsa producent ishte vet këngëtari.

Duke kënduar me plotë emocione, ai arriti edhe kësaj radhe të ‘godas’ me këngën e re.

Ndryshe, Blero vazhdon të jetë një nga më të pëlqyerit për publikun për këngët e tij./Indeksonline/