21:12 / E Premte, 22 Maj 2020 / indeksADMonline

Blero ndan fotografi të veçantë të babit dhe Tarës, thotë se janë bota e tij

Blero është baba i një vajze ka martesa e parë me aktoren e mirënjohur, Teuta Krasniqi.

Ndonëse me prind të ndarë Tara duke se nuk e ka ndjerë asnjëherë mungesën e tyre, pasi ata çdo herë janë aty për të.

Madje të dy Blero dhe Teuta në Instagramet e tyre përkatëse publikojnë shpesh herë fotografi të së bijës me dedikime nga më emocionalet.

Ishte Blero ai që këtë herë ka postuar një fotografi më të veçantë se herë e tjera, ku shihet babit i tij, gjyshi i Tarës bashkë me mbesën.

Blero në mbishkrimin e imazhit ka shkruar “Babi dhe Tara, bota ime”, duke treguar rendësin që ata të dy kanë për të.

Përndryshe, Blero mbetet aktiv me projekte muzikore, kënga e tij  e fundit është ripërpunimi i këngës së Sabri Fejzullahut “Pse s’thash të du”./Indeksonline/