09:02 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Blero publikon fotografi me babain, thotë këto fjalë për të

Këngëtari Blero ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme muzikore.

Por, krahas kësaj ai ka edhe një jetë të lumtur familjare teksa nuk mungojnë imazhet e ndryshme që publikon përkrah tyre në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundi, Blero ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e tij.

“Babai im, heroi im”, ka shkruar Blero në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë që Blero javë më parë solli një projektin muzikor ‘6 copë jetë’ në të cilin përfshiu 6 këngë të reja, ndërsa këtë vit ai pritet të kurorëzoj dashurinë e tij me modelen, Afrona Dika./Indeksonline/