08:07 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Blerona Zeqiri përsëri ekspozon gjoksin, këtë herë e tejkalon limitin!

Blerona Zeqiri është njëra nga prezantueset që komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë provokuese dhe seksi e veshur vetëm në fustanin e shkurtë.

Por, pjesa kryesore që ajo kishte ekspozuar ishte gjoksi i saj shumë bombastik dhe seksi.

Ndryshe, Blerona shihet duke konsumuar nargjilë, e cila ka hyrë në modë shumë kohën e fundit në Kosovë./Indeksonline/