08:06 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bleona Zeqiri nga Londra, këtë herë lë për të dëshiruar!

Është njëra nga prezantueset e njohur ta ekranit shqiptar, e cila ka vite që po ushtron këtë profesion.

Blerona së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona farmerke, pallto dimri e kombinuar me atletet dhe çantën.

Por, këtë herë ajo nuk kishte ekspozuar pjesën e saj trupore provokuese, duke bërë kështu që të lë pak “për të dëshiruar”.

Ja si duket Blerona./Indeksonline/