10:07 / E Premte, 03 Gusht 2018 / indeksADMonline

Blerta Deliu me fustan princeshash, duket kaq bukur (Foto)

Deputetet kosovare veçse të zonja në punën e tyre, ato shpesh e kanë dëshmuar që janë të pasionuara pas modës.


Blerta Deliu Kodra është njëra nga to që përherë bën kujdes në zgjedhjen e garderobës.


Derisa jemi mësuar ta shohim elegante në seanca e paraqitje, ajo së fundmi vjen me një fustan si të princeshave dhe duket mjaftë ëmbël./Indeksonline/