21:12 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bluza e veçantë e Big Mamës, shqiponja me hartën e Kosovës brenda

Sot të gjithë këngëtarët janë bërë një, teksa janë veshur Kuq e Zi.

Por fotografinë më të veçantë e ka postuar këngëtarja shqiptare, Big Mama.


Veshur me një bluzë të kuqe, që në mes ka shqiponjën dhe hartën e Kosovës, një simbol ky që bashkon dhe shkrinë në një popullin shqiptar.

Ndryshe urime të shumta e festë ka pasur gjithandej në të gjitha trevat shqipfolëse./Indeksonline/