13:59 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Big Mama çdo ditë e më “e nxehtë”, ja fotografia e fundit e saj!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Bëhet fjalë për imazhin ku ajo shfaqet me kostumin ngjyrë krem të lehtë, kombinuar me shumë aksesor në duar, qafë dhe vathët.

“Një aksesor shpesh është një pjesë arti” ka shkruar Big Mama.

Rikujtojmë që Big Mama para një viti ka bërë një ndërhyje në lukth, që e bërë që për një kohë të shkurtë të humbas shumë peshë./Indeksonline/

Temat: