13:10 / E Shtunë, 15 Shkurt 2020

BMW-ja fluturon në ajër, kamerat kapin momentin e frikshëm

Kamerat e sigurisë kanë kapur një aksident të frikshëm në Britaninë e Madhe. Është momenti kur një BMW fluturon në ajër pasi përplaset me një rreth rrotullim.

Në pamjet filmike do të shikoni se si shoferja e dehur i jep makinës me shpejtësi të madhe dhe më pas përplaset.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk pati viktima si dhe shoferja Marisela Ovalle, 27 vjeç, pësoi disa dëmtime të lehta.