12:21 / E Diele, 09 Shkurt 2020

BMW-ja nuk ndalet as nga bora, ‘skijon’ si ‘loçkë’

Bavarez Motor Work apo siç njihet ndryshe BMW, është një nga modelet më të kërkuara të makinave.

Komodideti, shpejtësia dhe shumë faktorë të tjerë bëjnë që kjo markë e veturave të cilësohet si më të mirat.

Mirëpo ajo për çfarë kritikohej zakonisht kjo markë ishte vozitja e saj në borë.

Por siç duket nga një video e publikuar kjo veturë nuk e ka problem aspak borën, madje vozitësi i saj ka zgjedhur që të bëjë akrobacione në borë./Indeksonline/.

Mos i humb