12:57 / E Diele, 26 Janar 2020

BMW, Mercedes dhe Audi gara në rrugë të hapur

Nga fansat e veturave ka një rivalitet mjaftë të madh në mes tri markave të veturave, në njërën anë janë fansat e Audi-së kurse në tjetrën ata të BMW-së dhe të Mercedesit.

E siç duket ky rivalitet nga disa vozitës është shfaqur edhe në rrugë.

Kjo pasi që në një video të publikuar shihen tri vetura, një Audi, një mercedes dhe një BMW duke bërë gara.

Shpejtësia e tyre është mjaftë e madhe mirëpo fatmirësisht duket se nuk ka pasur vetura të tjera në qarkullim./Indeksonline/.